Waar kunnen partijen hun posters plakken?
In de gemeente Boekel worden gemeentelijke publicatieborden geplaatst voor politieke partijen, voor een periode van in totaal maximaal zes weken voor, tijdens en na de verkiezingsdatum. Vanaf 31 januari 2026 kunnen partijen hiervan gebruik maken op de volgende locaties.
- Hoek Kennedystraat – De Raadstraat
- Hoek Runstraat - Heesterbosch
- Hoek Kievitlaan – Patrijslaan
- Hoek Donkstraat – Wollegras
- Hoek Korenbloem – Beatrixlaan
- Kruising Erpseweg - Irenestraat
- Hoek Kluisstraat - Daniël de Brouwerstraat
- Hoek Statenweg – Daandelendennen
- Hoek Zanddelweg – Ringbaan
- Hoek Koren – Burgt
- Hoek Molenstraat - Rosoliemolen
In het besluit van burgemeester en wethouders van de gemeente Boekel tot aanwijzing van locaties waar verkiezingsborden niet zijnde gemeentelijke publicatieborden worden geplaatst in verkiezingstijd, d.d. 9 september 2025 staat:
- Vlaggen of spandoeken mogen vanaf drie weken voor de verkiezingsdatum van een openbaar lichaam, gehangen worden op de twee pleinen in de gemeente Boekel.
- ln Boekel op het Sint Agathaplein en in Venhorst op het Sint Josephplein.
- De vlaggen of spandoeken moeten zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk twee weken na de verkiezing zijn opgeruimd.
- Mocht een vlag of spandoek niet tijdig door een partij zijn verwijderd zal dit door de gemeente worden gedaan en de kosten hiervoor bij de partíj in rekening worden gebracht.
Op dit moment wordt het Sint Agathaplein in Boekel gerenoveerd. Hierdoor is de plek waar voorheen de spandoeken werden opgehangen niet beschikbaar. Voor de campagne kunnen vlaggen worden opgehangen aan de lantaarnpalen rondom het plein. Zie onderstaande foto.

De volgende besluiten zijn hierop van toepassing:
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2023-353569.html (Deze link gaat naar een externe website)
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2025-395922.html (Deze link gaat naar een externe website)
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2025-395917.html (Deze link gaat naar een externe website)