De brand die op 7 mei 2026 woedde in een datacenter van NorthC Datacenters in Almere zorgt voor storingen in het hele land. Ook de gemeente Boekel ervaart hierdoor problemen. Door de storing ligt het netwerk in het gemeentehuis eruit, wat gevolgen heeft voor onze dienstverlening aan de inwoners. De mogelijkheid bestaat dat bepaalde diensten langer duren of tijdelijk niet mogelijk zijn.

De brand is inmiddels onder controle, maar de technische problemen zijn daarmee nog niet verholpen.
Er wordt met man en macht gewerkt aan een oplossing om de dienstverlening zo snel mogelijk te herstellen.

We brengen u op de hoogte zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn.

Alle kampioenen verzamelen!

maandag 10 nov 2025

De gemeente Boekel is enorm trots op al haar kampioenen en wil hun prestaties niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom worden vanaf dit jaar de kampioenen van de gemeente Boekel officieel gehuldigd tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst; van sporthelden tot de Nederlands kampioen metselen en de nationale voorleeskampioen. Iedereen die deze feestelijke huldiging wil bijwonen, is van harte welkom in Nia Domo op zondagochtend 4 januari.

Omdat niet alle kampioenen in beeld zijn, vragen we u om hulp. Bent u dit jaar kampioen geworden? Of ken u iemand die dit jaar kampioen is geworden? Vul dan uiterlijk 30 november 2025 dit formulier (Deze link gaat naar een externe website) in, zodat niemand wordt vergeten en de kampioenen in het zonnetje kunnen worden gezet!

Voorwaarden huldiging

Er zijn een aantal voorwaarden waar een kampioen aan moet voldoen:

Sportkampioenen:

• De sporter heeft een 1e, 2e of 3e plaats behaald op de Olympische/Paralympische spelen, een Wereldkampioenschap of een Europees Kampioenschap;
• De sporter is 1e geworden op een Nederlands Kampioenschap (zowel jeugd als senioren);
• De sporter is Nederlands kampioen bij Special Olympics Nederland;
• De beoefende sport staat op de lijst van NOC*NSF;
• De sporter is inwoner van de gemeente Boekel;
• Voor teamsporten gelden alleen kampioenschappen van eerste teams bij de senioren. De clubs moeten gevestigd zijn in de gemeente Boekel.

Overige kampioenen:

• De kampioen heeft een 1e, 2e of 3e plaats behaald op Wereldkampioenschappen of Europese Kampioenschappen;
• De kampioen is 1e geworden op een Nederlands Kampioenschap (zowel jeugd als senioren).

Na aanmelding bepaalt de gemeente of de kampioen in aanmerking komt. Het college kan in bijzondere gevallen afwijken van de beleidsregel.